Loading...
O nás 2018-02-23T13:04:46+00:00

Personální a manažerské poradenství bylo založeno jako moderní, spolehlivá a pružná alternativa headhuntingových služeb a profesionálního koučinku, fungující v konzervativním prostředí řady tradičních společností v oblasti executive search.

Je vedeno ing. Oldřichem Navrátilem, který je jako “lovec mozků” a seniorní konzultant se zkušenostmi z vrcholového řízení široce uznáván mezi vrcholovými manažery a vedoucími představiteli české podnikatelské komunity.

Jako jeden z významných poskytovatelů služeb v oblasti headhuntingu pro své klienty hledáme ty nejlepší kandidáty do managementu firem, působících na českém a slovenském trhu. Prostřednictvím sítě profesionálních kontaktů a vzájemně propojených spolehlivých partnerů, jsme schopni v případě potřeby vyhledat talentované kandidáty i z jiných zemí, tak abychom stoprocentně uspokojili i ty nejnáročnější požadavky klientů.

Managing Partner
ing. Oldřich Navrátil

Mým cílem je být považován ze strany klientů za spolehlivého a důvěryhodného partnera, vždy a všude, kde je potřeba získat, zaujmout, obsazovat, rozvíjet a udržet si význačné manažerské talenty.

Specializuji se zejména na klienty, kteří procházejí změnami organizačních struktur, managementu, rozrůstáním, či útlumem obchodních aktivit a potřebují efektivně rozvíjet lidské zdroje k úspěchu a stabilitě svého podnikání.

Má spolupráce s organizacemi i s uchazeči je založena na maximální důvěře, loajalitě, partnerství a individuálním přístupu.

Praxe a zkušenosti:

Oldřich Navrátil působí v oblasti headhuntingu a Executive Search od roku 2009. Má za sebou bohaté zkušenosti na různých úrovních řízení jak v České republice, tak i v zahraničí (USA, Velká Británie, Španělsko, Itálie, Švýcarsko, Rusko, Ukrajina, Slovensko).

Od roku 1991 pracoval v mezinárodních společnostech v oblasti řízení obchodu, marketingu, zákaznického centra, jako generální ředitel i mezinárodní brand ředitel se zodpovědností pro více než 25 zemí. Například ve firmách ZEPTER International, Royal Vendors, Nova Centrum a.s., AVON Česká a Slovenská republika a Rothmans of Pall Mall Ltd. Od roku 2010 pracoval jako Associate Partner v dánské společnosti SAM HEADHUNTING. Od roku 2011 působí jako nezávislý headhunter a profesionální kouč.

Personální a manažerské poradenství pod jeho vedením je zaměřeno na sektory průmyslu, výroby, obchodu, facility služeb, profesionálních služeb B2B a B2C, stavebnictví, pharma a medical business, FMCG i přímý prodej. Jeho specializací je zejména celý segment vrcholového a středního managementu firem, HR pozice ve společnostech, seniorní specialisté obchodních úseků, marketing, specialisté v oblasti výroby, R&D a logistiky.

Vzdělání:

Absolvent VŠE v Praze, fakulta obchodní, obor zahraniční obchod. Studia v italské Parmě na European Business School zakončena v roce 1991 získáním titulu Master – M.B.A.

Jazyková vybavenost:

Hovoří plynně česky, anglicky a rusky. Částečně se domluví španělsky.

Více informací můžete získat na mém veřejném LinkedIn profilu.

Další informace a profily spolupracujících partnerů naleznete v sekci: SPOLUPRÁCE a PARTNEŘI

CO O NÁS ŘEKLI JINÍ:

Tim Šlapák

Personal and Team Development Specialist, Senior Mentor & Coach
MASS Training & Media, s.r.o
Oldřich je důsledný a pečlivý profesionál ve svém oboru.

Michal Voříšek

Manažer skupiny redakčního systému, Mafra, a.s.
Oldřich je zkušený, široce orientovaný kouč a poradce v oblasti osobního a manažerského rozvoje. Je s ním vždy radost analyzovat a určit cíle pro další osobní růst. Oceňuji jak vysokou úroveň jeho profesionality, tak důvěrný přístup.

David Brož

Executive kouč Versalis, s.r.o
Generální ředitel Velux ČR a SR
Oldřich je zkušený vrcholový manažer, osobní kouč a konzultant.

Jaroslav Drda

Zástupce generálního ředitele ve společnosti Omega Teplotechna a.s.
U pana Oldřicha Navrátila si nejvíce vážím neformálnosti spojené s naprostou profesionalitou.

Pavel Polanský

Area Manager CEE at Quality Spirits International
Oldřich není jenom headhunter nebo kouč, ale především člověk s empatií a hlubokými znalostmi reálného trhu které pomáhají analyzovat a řešit konkrétní problémy manažera nebo společnosti.

ing. Jan Chorvát

Provozovatel B2B zpravodajského portálu a magazínu PRekon.cz
Oldřich je skvělý odborník s mnohaletou praxí. Dovednosti přetavuje do praxe i publikační činnosti v odborných magazínech (např. www.prekon.cz). Byl jsem a jsem jedním z jeho spolupracovníků a znám jeho přístup k práci. Oldřicha doporučuji jako odborníka i člověka.

Petr Poncar

Senior Sales Manager at Allianz Global Assistance
I highly recommend Mr. Navratil. He is the perfect talent hunter, well structured, professional, resilient and innovative. He is pleasant to work with and cares as much for potential candidate as for the employer. Petr Poncar

Michal Hrbotický

Business Director, Broker Trust, a.s.
Skvělý profesionální servis, velká osobní přidaná hodnota díky senioritě a přehledu. Doporučuji.
Oldrich is the hands-on manager within every project he’s running. Very senior experience is great added value for his clients and the personal attitude and efforts he is putting into every single interview is enviable. Always pleasure to work with and consult any HR issue. Simply choose him and you’ll thank me for doing so.

Lubomír Josl

Managing Director GDF SUEZ Prodej plynu
Oldřich is very enthusiastic and hardworking person with lot of business experience. I wish him all the best in his effort.

Jan Broďák

Investment Manager at VIGO Investments
Oldřich is one of the best professionals I have met in HR and executive search area. Always shows positive attitude and energy.

Jan Mati

Sales Manager Gnotec AB
Oldřich make things happen in one click. Highly recommended business partner.

ing. Pavel Horák

Head of LIT Group Representation for CZ and SK
I have very good experience with Oldřich whose high degree of expertise, experience and knowledge helped me and the company a lot.

Martin Veselý

Výkonný ředitel Auto Průhonice
Oldřicha Navrátila znám již 20 let a vždy byl profesionálem na svém místě. V oboru personalistiky se, myslím, opravdu našel. Vřele doporučuji využít jeho služeb.

Vladimír Neduchal

Generální ředitel ADSL a MD of JobsInYangon.com
Oldřich Navrátil je zkušený manažer, který prokázal své schopnosti i v reálném světě produktového businessu. Své znalosti, zkušenosti a dovednosti plně zúročil na poli personalistiky. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Ing.Vladimír Bernhardt

Soudní znalec ekonomika – bankovnictví
Ing. Oldřich Navrátil je člověk na svém místě. Jedná se o skutečného profesionála ve svém oboru. Jeho služby jsou vysoce kvalitní a jeho přístup je vstřícný a individuálně zaměřený na potřeby klienta.

Michal Walter

Psycholog a Trenér
Velmi kvalitní služby, individuální přístup. Vřele doporučuji služby ing. Oldřicha Navrátila v oblasti poradenství, koučování a headhuntingu.

Jiří Sauer

Obchodní ředitel LOM Praha s.p.
Dříve Executive Vice President Defence & MRO Aero Vodochody, a.s.
Oldřich má skvělý přístup a umí najít řešení.

Michael Gavrilovič

Ředitel prodeje a akvizic RWE Energo, sr.o.
Mohu doporučit Oldřicha kvůli jeho profesionálnímu a neformálnímu přístupu. Bylo mi potěšením pracovat s Oldřichem a jsem připraven zopakovat spolupráci s ním i v budoucnu.

Petr Kosmák

Corporate Director (Operations, Sales, Strategy-products) Executive Sales CEMEA, SIXT
Oldřichovi osobní schopnosti a znalosti jsou vysoce profesionální. Oceňuji velmi vyrovnané vyjednávací dovednosti a vysokou vnímavost pro správná rozhodnutí a doporučení.

Jiří Karásek

Generální ředitel Lumen energy, a.s.
Měl jsem příležitost spolupracovat několikrát s Oldřichem. Byl vždy velmi otevřený, profesionální a laskavý. Jeho výsledky v oblasti poradenství a vyhledávání mě vždy uspokojily a pomohl jak mně, tak i společnosti v dalším růstu.

Karel Peterka

Perfect waterproof solution of structures
Pan Navrátil se chová vždy vysoce profesionálně s důrazem na kvalitu odvedené práce.

Jarka Švarcbachová

Systemic Coach; Founder of DOWN THE RABBIT HOLE
V průběhu naší spolupráce na projektu potenciál 50+ jsem měla možnost poznat, že Oldřich je profesionálem v oblasti lidských zdrojů a jeho přínos pro cílovou skupinu projektu byl zejména ve vysoké úrovni odborných znalostí a praktických rad.

Drahomír Kovařík

Generální ředitel Proficare, a.s.
dříve Managing Director Procter & Gamble Prestige Products
Znám Oldřicha Navrátila dlouhou dobu jako odborníka v oblasti exekutivního vyhledávání a náboru. Je to charismatický profesionál, který rozumí jak klientům, tak i kandidátům a poskytuje pro ně vynikající služby. Jedná s přirozenou empatií a plným pochopení pro specifické potřeby klientů s využitím progresivních metod. Vždy dokáže dodržet dohodnutý časový harmonogram u jednotlivých projektů. Bylo mi potěšením s ním několikrát osobně pracovat. Využil jsem také jeho znalostí v oblasti manažerského poradenství v interim projektech pro společnost Proficare, a.s. v období 2010-2013. V případě, že hledáte lidské zdroje, specialisty, obsazujete vrcholové manažerské pozice nebo potřebujete interim manažery v České republice a střední Evropě, vřele doporučuji využít Oldřicha jako zkušeného konzultanta a “lovce hlav”.

Václav Matuška

Ředitel Marketingu Reckitt Benckiser
Oldřicha znám již delší dobu jako partnera pro vyhledávání vrcholových manažerů a konzultanta v oblasti lidských zdrojů. Pracoval jsem s ním úzce na několika náborových projektech. Je orientovaný na cíl, kreativní, schopný přinést rychlé, spolehlivé řešení a dodat odpovídajícího a talentovaného specialistu. Má vynikající znalosti v oblasti trhu lidských zdrojů. Oldřich je skutečným profesionálem ve vyhledávání manažerských talentů. Mohu ho doporučit jako spolehlivého partnera a důvěryhodného poradce pro jakoukoliv lokální nebo nadnárodní společnost, která uznává hodnoty a řešení na míru.

Jan Čarný

Předseda představenstva a CEO Direct Pojistovna, a.s.
Znám Oldřicha mnoho let a měl jsem možnost pozorovat a sledovat jeho profesní vývoj. Oldřich je vyzrálý profesionál s bohatými manažerskými zkušenostmi z různých odvětví a prokazatelně dosaženými úspěchy. Byl vždy velmi zaměřený na výsledek a orientovaný na dosažení cíle. Jako “Lovec hlav” a konzultant v oblasti manažerského poradenství má hluboké porozumění pro požadavky klientů, schopnost navrhnout a dodat řešení, odpovídající potřebám. Má velmi dobré komunikační schopnosti, je přizpůsobivý požadavkům, otevřený a přátelský.
Výborné služby, doporučuji. Opravdový expert v oblasti headhuntingu a executive search.

Marcela Ryšková

Human Resource Director and HR professional
HR manažerka Skanska Reality
Oldřich je zkušený odborník v oblasti headhuntingu a vyhledávání vrcholových manažerů.
Měla jsem s ním možnost osobně spolupracovat jako ředitelka HR během jeho působení ve společnosti SAM Headhunting, kdy pro společnost Walters Kluwer poskytoval služby executive search a mapování pracovní pozice obchodního manažera. Oldřich byl vždy aktivní, velmi dobře rozuměl potřebám zákazníka a vždy dodával špičkové profesionální služby. Jeho dovednosti, schopnosti a zkušenosti mohu s radostí doporučit.

Kateřina Bohunická

Ředitelka pro lidské zdroje, Aramark ČR
Pan Navrátil vždy jednal velmi profesionálně a snažil se vyhovět našim, ne vždy, jednoduchým požadavkům. Spolupráci vřele doporučuji.

Rudolf Ferko

Obchodní ředitel, Noves okná, a.s.
Pan Navrátil je velmi spolehlivý člověk a bylo mi opravdu potěšením spolupracovat s ním v souvislosti s náborem nových obchodních zástupců a manažerů prodeje.

René Bollier

Interim Executive & Business Consultant / Switzerland, Austria
Oldrich do not concentrate in self-promoting, but do his homework and approach the challenge pragmatically and persistently. Working with Oldrich is definitively a pleasure and rewarding. I know him for many years as a sincere and trustful business partner with balanced character and excellent team skills. His international business experience serve him well in understanding the clients needs and the dynamics of various organisations.

Pavel Boda

Macroregional Sales Manager at Tele2, Russian Federation
It was my pleasure to work with Mr. Navratil during 5 years. He is the real expert in Executive Search, Recruitment and Team Bulding!

Andrey Ruban

Sales and Marketing Manager Europe at EKC Europe GmbH
I have had a few opportunities to be in touch with Oldřich during his professional path within executive search industry. He proved to be a proactive partner, willing to find a match to meet the needs of his clients and possible candidates. He is a results driven headhunter. On the top of that, he has an extensive knowledge of many industries and wide network of contacts there. This enables him to address the relevant projects to the appropriate markets and people

Mikhail Akhmedov

NonFood Buying Director at O’KEY Group, Russia
Oldrich is one of the hardest working managers who is able to build a strong and motivated team in short time. He is result oriented, creative, and able to persuade others.

Dejan Pesic

VP International Business Development at One Italia
Oldrich is able to provide getting a target even being under pressure with limited resources when meeting specific demand and objectives. Oldrich is able to clearly set objectives for himself and move things forward over passing the obstacles. He is very strong in time management when proceed with any project he lead. He has got a delegating managerial style and he is strong at building and maintaining professional relationship with the staff.

Kirill Reshotkin, MBA, CPA, CMA

Manager, Financial Planning & Reporting
I am very proud that I had a chance to work with Oldřich in Zepter Group. He is a qualified executive who definitely added a great value in Zepter’s development. I strongly recommend Oldřich for top-level positions in your business.

Irina Abramenko

Head of HR department at Zepter International
I would like to recommend Oldřich for his high level of professionalism in headhunting and consultancy. Oldřich’s experience and enthusiasm as well as a good understanding of company’s requirements in terms of corporate culture & business needs and resources makes cooperation with him absolutely effective.