Loading...
Pro firmy a zaměstnavatele 2018-02-23T13:01:35+00:00

Profesionální vyhledávání a výběr talentovaných profesionálů. Obsazování pozic vrcholových manažerů, specialistů, středního managementu, členů představenstev akciových společností. 

Potřebujete talentované profesionály, kteří vhodně zapadnou do vašeho týmu?
Potřebujete manažery, kteří budou správně motivovat druhé?
Je pro vás výkonný prodejní tým prioritou?
Chcete mít tým, který bude soudržný a přinese vám nový byznys?
Chybí vám lidé s novými invencemi a nápady?
Chcete spolehlivého partnera s řešením na míru?
Zvolte naše spolehlivé služby. Dodáme vám takové uchazeče, kteří jsou zaměření na splnění vašich cílů a požadavků.

Co je to Executive Search

Recruitment se hodí na pozice, kde je velká šance, že se na dobře formulovanou inzerci přihlásí dostatečný počet kandidátů. Jsou to většinou střední a nižší pozice, kde je dostatečně velký okruh potenciálních kandidátů. 

Recruitment není ten správný nástroj na obsazování pozic s velmi vysokými nároky na kandidáty. Zde vám doporučujeme především naši službu přímého vyhledávání a Executive Search.

 
V rámci našich služeb Executive Search, Direct Search a Talent Recruitment vám najdeme ty nejlepší členy do vašeho týmu, odpovídající daným kvalifikačním předpokladům a vaší firemní kultuře od vrcholového managementu až po řadové pozice.
Více o Talent Recruitmentu
Optimalizace firemní struktury z hlediska nákladů a výkonnosti.
Nedaří se vám správně utvořit tým, který táhne za “jeden provaz”? Potřebujete sladit firemní a osobní zájmy členů různých týmů vaší společnosti? Nefungují vám správně procesy v oblasti lidských zdrojů? Není vaše HR oddělení dostatečně pružné a výkonné? Musíte snižovat režijní náklady na zaměstnance? Klesá vám výkonnost vašeho týmu? Potřebujete “outsourcing” v oblasti řízení lidských zdrojů?
Máme pro vás řešení!

Vyhledání kompetentního experta na řízení změny, realizaci specifického projektu, nebo překlenutí dočasného kapacitního nedostatku v oblasti seniorní manažerské pozice.

Potřebujete zkušeného top manažera na limitované období a spolehlivé provedení změn, které jsou pro vaši firmu nezbytné? Máte akutní potřebu překlenout výpadek ve vašem vrcholovém managementu na omezenou dobu? Musíte rychle realizovat nepopulární změny a chcete angažovat zkušeného profesionála, který má potřebný nadhled? Hledáte zkušeného experta sezaměřením na cíl? Tlačí vás čas?
Poskytneme ty pravé manažery pro dočasné působení ve vaší společnosti.Nezávislý interim manažer vám vyřeší vaše problémy s potřebným nadhledem.

Příprava cílených žádostí a kvalifikovaného životopisu. Aktivní využití sítě kontaktů, kterou propouštěný zaměstnanec (z důvodů restrukturalizace nebo snižování stavu ve firmách) disponuje. Identifikace společností, jenž by mohly potřebovat odborné znalosti a dovednosti uchazeče.
Jste nuceni snížit stav zaměstnanců a jde Vám o to, aby propuštění pracovníci šířili dobré jméno vaší firmy? Musíte radikálně snižovat náklady na zaměstnance a propouštět? Potřebujete nezávislou podporu, která vám rychle vyřeší problémy s restrukturalizací společnosti?
Máme zkušenosti z předchozích projektů a dokážeme vám efektivně pomoci.

Assessment Centre, psychologická diagnostika, 360` zpětná vazba, manažerský audit, development centrum. Měřitelné parametry jsou zaměřeny především na zjištění osobnostních vlastností a výkonových předpokladů. Jednotlivé testovací baterie obsahují standardizované psychodiagnostické metody, které splňují odborné požadavky z hlediska validity a spolehlivosti podle standardů Evropské federace psychologických asociací (EFPA). 

Chcete si být jistí s hodnocením uchazeče na důležitou pozici ve vaší společnosti? Potřebujete změřit strukturu klíčových vlastností a identifikovat prostory ke zlepšení vašich manažerů? Potřebujete se ujistit, jak bude uchazeč schopen plnit týmové úkoly a požadavky obsazované pozice? Chcete mít nezávislý názor a hodnocení zkušeného psychologa na vaše 
klíčové zaměstnance? 
Obraťte se s důvěrou na nás. Neprovádíme žádné neprůkazné internetové testování! Nezávislý odborník provede dle vašeho požadavku vytvoření komplexního psychologického profilu se zaměřením na silné a slabé stránky konkrétního uchazeče o pracovní pozici. 

Cílem je především zvýšení osobnostního potenciálu manažerů, efektivnější výkon a eliminace stresových zátěží. Koučink je prováděn výhradně na individuální bázi. Využítí metody „Wellness – Mind – Control“, založené na růstu díky vlastní odvaze analyzovat sebe sama a překročit svůj stín i své blokace.


Chcete produktivní tým? Potřebujete při vedení týmů dosáhnout kvalitnější komunikace a lepších výsledků? Chcete se při prodeji lépe vcítit do vašich zákazníků a získávat tak mnohem více zakázek? Potřebujete, aby vaši manažeři viděli věci pozitivně ale zároveň kriticky a realisticky a dokázali rychle najít konstruktivní řešení? Chcete zvýšit výkon a osobní motivaci vašich zaměstnanců? Máte problémy s konflikty ve firmě a efektivní komunikací? 

Na světě je nekonečně mnoho řešení, ale my vám nabídneme účinnou a optimální variantu pro vaši společnost.

Projekty v oblasti vyhledávání – headhunting, interim management nebo outplacement – jsou realizovány vždy na základě exkluzivity.