Loading...
Řešíme problémy jednotlivců 2018-02-23T13:02:28+00:00

Kariérní, osobní a leadership koučink

Využití metody „Wellness – Mind – Control“ (zdravá kontrola mysli),

založené na růstu díky vlastní odvaze analyzovat sebe sama a překročit svůj stín i své blokace. Tato metoda je velmi blízká kognitivně behaviorální metodě rozvoje osobnosti. Funguje a přináší efekt.

V průběhu koučinku vás naučíme:

 • asertivně myslet a rozvinout svoji sebedůvěru,
 • zvládat strach, stres a negativní emoce,
 • nalézt řešení na úspěch v osobním životě i v zaměstnání,
 • jak dosáhnout osobní či profesní změny nebo výrazného zlepšení vaší
  situace,
 • jak můžete rozvíjet pozitivní vlastnosti jako je zdravé sebevědomí,
  asertivita, entusiasmus,
 • empatie, důvěryhodnost, pozitivní myšlení, vytrvalost, a odolnost,
 • najít schopnost jak koučovat sám sebe.

Kariérní poradenství

Analýza kariérních preferencí.

Zaměříme se na strukturu klíčových vlastností klienta a identifikujeme prostory ke zlepšení. Naučíme vás během dvou konzultací efektivně zhodnotit váš potenciál a najít vhodnou formu pro oslovení toho správného zaměstnavatele.

Příprava na výběrové řízení a pohovor

Klient a uchazeč o zaměstnání je po absolvování připraven k tomu, aby úspěšně zvládl výběrová řízení na manažerské pozice a plně využil a rozvinul svůj osobní potenciál. Naučíte se co je důležité a jak neztrácet čas s neproduktivními aktivitami.

Životopis na 100%

Naučíme jak zaujmout budoucího zaměstnavatele a nezapadnout v šedi.

Motivační dopis – správná aspirace na manažerskou pozici a pozvánka na pohovor.

Psychologická diagnostika a příprava na Assessment centre

Nabídka obsahuje vytvoření komplexního psychologického profilu se zaměřením na silné a slabé stránky konkrétního uchazeče o pracovní pozici a přípravu na assessment centre. Měřitelné parametry jsou zaměřeny především na zjištění osobnostních vlastností a výkonových předpokladů.

Psychologická diagnostika i assessment centrum jsou prováděny špičkovým certifikovaných psychologem na základě požadavku a priorit klienta. Jsme schopni zajistit veškeré testování do pěti dnů od zadání požadavku klienta. Klient je po absolvování tohoto modulu připraven k tomu, aby úspěšně zvládl výběrová řízení na manažerské pozice a plně využil a rozvinul svůj osobní potenciál.

Služby pro interim experty

Pro zkušené seniorní manažery, členy České asociace interim managementu (CAIM) a nezávislé interim manažery s praktickými profesionálními dovednostmi v oblasti “dočasného” – interim projektového řízení nebo řešení kritických situací ve společnostech.