Loading...
VÝHODY NAŠICH SLUŽEB 2018-02-23T13:04:20+00:00

Rychlost a etika

Jsme otevření, konstruktivní a praktičtí. Neprodlužujeme zbytečně projekty a jde nám o to, abychom klientům dodali to nejlepší řešení v oblasti lidských zdrojů v dohodnutém čase. Většinou prezentujeme kandidáty do 6 týdnů od schválení projektu.

Multikulturní zkušenosti a Know-How

Máme praxi i odbornou certifikaci na mezinárodní úrovni v oblasti výběrových řízení – headhuntingu. Kromě specializace v oblasti lidských zdrojů máme zkušenosti z úspěšného působení na řídících pozicích u mezinárodních společností v oblasti obchodu, marketingu i CEO v multikulturním prostředí v různých zemích. Chápeme různá specifika, priority i požadavky klientů.

Soustředěnost na výsledek a úspěch klienta

Nemáme rádi řešení s “vedlejším účinkem”. Proto každý projekt nejprve analyzujeme a požadujeme od klientů otevřené jednání, které plně respektujeme.

Jdeme s dobou v oblasti lidských zdrojů

Naše znalosti si neustále prohlubujeme. Sledujeme nové trendy, poznatky i zkušenosti v oblasti lidských zdrojů a udržujeme kontakty s předními HR odborníky, se kterými se setkáváme na různých konferencích, nebo s nimi přímo spolupracujeme. V oblasti vyhledávání využíváme nejenom klasické způsoby, ale zejména nové trendy a sociální sítě.

Dokonalá transparentost

Naše práce se vyznačuje dokonalou transparentností. Máme vždy pevné sazby, bez jakýchkoli dodatečných interních nákladů převedených na klienta. S našimi zákazníky sdílíme riziko možného neúspěchu účtováním větší části naší sazby až po uzavření pracovní smlouvy s úspěšným kandidátem.